Wakacje juz za nami, ale my wracamy na chwilę do letnich startów gdańskiego PGRacing Team. W tym roku byliśmy partnerem technicznym zespołu wyścigowego Politechniki Gdańskiej, który w pocie czoła pracował nad ulepszeniem swojego zeszłorocznego bolidu. Liczne modyfikacje przyniosły rezultaty, a ekipie chcielibyśmy pogratulować osiągnięć podczas pierwszej edycji zawodów Formula Student Andorra i zdobycia kolejno:

1. miejsca w konkurencjach dynamicznych w kategorii Combustion (zwyciężając w 3 z 4 konkurencji)
1. miejsca w konkurencjach statycznych w kategorii Combustion
1. miejsca w klasyfikacji generalnej w kategorii Combustion

A także tytułów:
The quickest w kategorii Combustion
Best Smart Solution w kategorii Combustion

Życzymy kolejnych sukcesów już w przyszłym roku i cieszymy się, że mogliśmy z Wami współpracować.

Więcej informacji o PGRacing Team: www.pgracing.pl/

Jest nam niezmierni miło poinformować o kolejnej, prestiżowej nagrodzie Orła Wprost, przyznawanej dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju, oraz którzy w swojej działalności spełniają najwyższe standardy. 

Geneza nagrody:

ORŁY WPROST to nawiązanie do wyjątkowego wyróżnienia, które otrzymał wydawca "Wprost", Michał Maciej Lisiecki, od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można nieść białoczerwoną flagę wysoko, być patriotą i działać na rzecz Polski.

Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego - wizerunek Orła Białego - które wisiało w siedzibie Prezydenta i Rządu II RP od roku 1945 przy 43 Eaton Place w Londynie, tzw. "Zamku". 

 

Baltazar znalazł się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2015 - 16. rankingu najbardziej dynamicznych polskich małych i średnich przedsiębiorstw.

Serdecznie dziękujemy Państwu za zaufanie i owocną współpracę. Gazela będzie niewątpliwie dodatkową motywacją dla całego Zespołu do dalszej pracy.

Aliancys to nowa marka powstała po połaczeniu sił przez CVC Capital Partners oraz Royal DSM. Począwszy od 10 stycznia 2016 roku wszystkie produkty oznaczone logo DSM będą miały nową szatę graficzną z nowym logo:

Aliancys logo

Zmiana grafiki dotyczy również kart technicznych oraz materiałów komercyjnych.

Nie ulegają zminie doskonale Państwu znane nazwy wszystkich linii produktowych takich jak Synolite, Palatal, Atlac.

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie: http://aliancys.com